دانشجویان,,پایان نامه,تحقیقات, بیوگرافی,زندگینامه

مرکز فایل هایی برای بالا بردن سطح دانش,مقاله نویسی,تحقیقات,مقاله های دانشگاهی,

تحقیق در مورد اهداف سیستم تهویه 2ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  .DOC ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 2ص صفحه


 قسمتی از متن .DOC : 

اهداف سیستم تهویه

 

یک سیستم تهویه باید هوا را بین داخل و خارج ساختمان به جریان بیاندازد. همچنین انتظار میرود که یکنواختی مناسبی در محیط ایجاد کند و در تمام طول سال ساختمان به شکل اقتصادی تهویه شود.

 سیستم تهویه اثر مستقیمی بر حرارت رطوبت شدت جریان هوا(velocity ) و تراکم گاز و دفعیات دارد.این شاخصها به منظور ثبت این موضوع که آیا محیط خوب کنترل میشود اندازه گیری و به کار گرفته میشوند.

 

 

طراحی سیتم تهویه در مقابل مدیریت

 

طراحی سیتم تهویه در مورد انتخاب اندازه و انتخاب اجزای سیستم(هیترها پنجرها وفنها) از میان انواع و اندازه های موجود و در دسترس بحث میکند.امر طراحی توجه به شرایط نا مناسب(extreme) دارد تا از اینکه ((اجزایی که در سیستم انتخاب شده اند میتوانند تهویه کافی ایجاد کنند و محیط را حتی در طول آب وهوای ناملایم کنترل نمایند)) مطمئن شود.

 

"در طراحی سیستم از مبانی و اصول تهویه استفاده میگردد."

 

در امر تهویه تمرکز بر کارایی و کنترل موثر محیط است که به تغییر شرایط پاسخگو باشد.این نکته مهم است که اصول و مبانی تهویه رابدانیم تا بتوانیم سیستم تهویه را بهتر مدیریت کرده و امکان ایجاد محیطی مطلوبتر و اقتصادی تر را ایجاد کنیم.

سیستم تهویه هوای تازه بیرون را بداخل سالن اورده در حالیکه هوای داغترومرطوب داخل را نیزخارج میکند.جابجایی هوااز گرما رطوبت و دی اکسید کربن تولید شده  را از ساختمان حذف میکند.این هوایی که بین داخل و خارج سالن جریان دارد بخش مهمی از سیستم تهویه است.مقدار یا سرعت جابجایی هوای مورد نیاز باید کنترل شود

 دستگاههای تهویه هوامنازل جدید را جهت افزایش راحتی و بهبود كارآیی انرژی نسبت به هوا غیر قابل نفوذ می سازند. تهویه، عامل مهمی از لحاظ حفظ كیفیت هوای سالم داخل ساختمان محسوب می شود. تهویه مناسب، حذف رطوبت زیادی و آلوده كننده های بالقوه و مضر محیط های داخلی را از منزلتان تضمین می نماید.فن های برقی و تهویه تركیبی از عملیات فوق العاده آرام با مصرف كم انرژی و عمرمفید طولانی می باشد، كه راهكاری فوق العاده برای نیازهای تهویه داخل ساختمان در زمان حال می باشد.

 

 

 

تا اینکه محیط در شرایط اقتصادی مطلوبی در تمام طول سال باقی بماند

همواره محدوديت منابع انرژي فسيلي، هزينه هاي احداث و استفاده از انرژي الكتريكي طراحان سيستمهاي تهويه را ملزم به استفاده از حداكثر ظرفيتهاي انرژي طبيعي محيط نموده است. به همين دليل طراحي سيستمهايي جهت ذخيره سازي گرما به منظور گرمايش ساختمان در فصول سرد سال و همچنين سرمايش ساختمان در فصول گرم، مفيد بنظر مي رسد.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 560 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 700 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_1676494_8828.zip9.2k