دانشجویان,,پایان نامه,تحقیقات, بیوگرافی,زندگینامه

مرکز فایل هایی برای بالا بردن سطح دانش,مقاله نویسی,تحقیقات,مقاله های دانشگاهی,

کسب و کار اینترنتی در منزل با درآمد بالا

کسب و کار اینترنتی در منزل با درآمد بالا

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندیورد

نوع فایل.doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 24صفحه

 

دوست خوبم حتما یک دلیل خیلی خوب داشته شما وارد این سایت شدید, چون این مطالب مسیر زندگی شما را تغییر خواهد داد و تحولی بزرگ و جدید در نگرش شما به دنیای درآمد زایی و شغل آیندتون ایجاد خواهد کرد

بسمه تعالی

 

کاملا تضمین شده و تست شده

کسب درآمد از اینترنت از روزی 1.5 میلیون تومان تضمینی و تست شده

لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران را بخوانید.

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد در جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگر انتخاب می کنند. هرکس به طریقی در تقلا است تا بتواند کسب درآمد ایده آلی داشته باشد. اما متاسفانه اکثر از این تقلاها بی تنیجه می مانند. کسانی که درس می خوانند معمولا بعد ار فارق التحصیلی در پیدا کردن شغل شکست می خورند و تمام زحماتی که این همه سال می کشند و شب بیداری هایی که برای درس خواندن متحمل شدند به راحتی هیچ و پوچ می شوند و بر باد می روند. کسانی هم که راه های دیگر را انتخاب می کنند معمولا به دلیل نداشتن سرمایه زیر دست این و آن می شوند و تا آخر عمرشان هم زیر دست می مانند. در نهایت نتیجه این شده است که بسیاری از جوانان بیکارند و حتی پول شارژ گوشی خود را هم ندارند. بسیاری دیگر هم به کارهای سخت با حقوق اندک مثل کارکردن در رستوران ها و کارگری در جاهای مختلف مشغول هستند و به هیچ وجه از شرایط زندگی خود رضایت ندارند ... در این میان عده اندکی نیز با زحمات فراوان شغل دولتی پیدا می کنند که بدک نیست و می توانند یک زندگی بخور و نمیری داشته باشند. با شغل های دولتی می توان با 12 ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح خیلی زود از خواب بیدار شدن درآمد روزی حدود 70 هزار تومن رسید. خب این شغل ها افراد حتی وقت بودن در کنار خانواده خود را هم به زور پیدا می کنند چه برسد به تفریح کردن آن هم با این حقوق اندک!!!!

 پس همه افراد به دنبال یک راه برای کسب درآمد زیاد در قبال کارآسان و زمان کاری اندک هستند. جالب است بدانید این راه جادویی و فوق العاده خیلی وقته که جلوی چشمان همه افراد قرار دارد ولی افراد از آن در جهت کارهای بیهوده و بیفایده استفاده می کنند این راه جادویی را همه ما می شناسیم: اینترنت

بسیاری از افراد ثروتمند و موفق جهان که عکس های آنها را مدام در تلویزیون و اینترنت و مجلات مشاهده می کنید از طریق همین اینترنت به این ثروت دست پیدا کرده اند. بنده خودم تا چند سال پیش از اینترنت  فقط برای کارهای بیهوده مثل دانلود فیلم های مختلف و  چرخ زدن در شبکه های اجتماعی استفاده می کردم اما زمانی رسید که دیگه واقعا از وضع موجود خسته شدم و به دنبال یک تغییر بزرگ در زندگیم بودم. دوست داشتم به جای اینکه ماشین های مدل بالا و لوکس رو فقط در فیلم ها ببینم خودم یکی از آنها داشته باشم.

پس تصمیم گرفتن دنبال راه های کسب درآمد درست و حسابی از اینترنت بگردم. تبلیغات مختلفی در سایت های مختلف دیدم. در سایت های مختلف آموزشاتی به عنوان آموزش  کسب درآمد زیاد از اینرنت می فروختند که هر کدام از آنها قیمت های مختلفی داشتند. از 1000 تومن شروع می شد تا 10 پونزده هزار تومان . بنده تقریبا همه آموزاتی که در زمینه کسب درآمد اینترنتی در سایت ها وجود داشت رو خریداری کردم ولی واقعا همشون به معنای واقعی کلمه مزخرف بودن. آموزش های در مورد سایت های کلیکی و همکاری در فروش، بازاریابی شبکه ای و  خیلی مورد های دیگر که حتما شما هم شنیده اید این روش ها به درآمد می رسیدم اما روزی 10 تومان یا یه مقدار کمتر یا بیشتر اما من دنبال درآمد بیشتری بودم یکی نبود به من بگه آخه آدم عاقل اگر این ها راست می گن و این راه ها باعث کسب درآمد میشن پس چرا قیمت آموششون نهایتا 15 هزار تومانه !!! چیزی که باعث درآمد میلیونی میشه قیمتش انقدر کمه

دیگه کلا نا امید شدم مانند همون کارمند هایی که در بالا براتون گفتم دنبال یه شغل کارمندی می گشتم تا این که یکی از دوستانم که در کانادا زندگی کی کرد تماس گرفت. در بین صحبات هامون بهم کگفت که در کانادا یک کس بو کار اینترنتی برای خودش راه انداخته که خیلی آسونه و گفت این کار در ایران خیلی خوب جواب میده گفت خودم هم روزی 500 تا 1 میلیون تومن و حتی بیشتر از این کار درآمد دارم و در روز شاید حتی نیم ساعت هم فعالیت نمی کنم یک لحظه احساس کردم یا یکی از همون تبلیغات مزخرف در اینترنت یا می خواد منو وارد فعالیت های هرمی و غیر مجاز بکن. دوستم برام کامل توضیح داد من هم گفتم چند روزی فعالیت می کنم که اون چند روز به چند سال تبدیل شد.

ولی بنده از اون زمانی که با این روش آشنا شدم تا الان روزی نبوده است که زیر 500 هزار تومان در روز درآمد داشته باشک. درآمد بنده از این روش بین 500 تا 1/5 میلیون تومان در روزه است زمانی هم که برای این کار اختصاص می دهم بین نیم ساعت تا یک ساعت در روز است. بقیه اوقاتم در روز را صرف تفریحات مختلف و بودن در کنار خانواده می کنم بنده به وجه قصد بزرگنمایی و اغراق ندارم و اصلا هم کسی را مجبور نمی کنم که حرفم باور کند. من درآمد را دارم و می خواهم روش آن را با هموطنانم به اشتراک بگذارم.

واقعا اگر همه مردم این راه آسان و سرشار از درآمد را می دانستند دیگه کسی اصلا سمت شغل های دیگه نمی رفت ! ول خب اکثر مردم قدرت جادویی اینرنت را باور ندارند و مثلا وقتی این مطلب بنده رو می بنیند با خودشون می گن ولش کن بریم بگیریم بخوابیم!! بنابراین افراد کمی به سمت این کسب کار می روند به همین دلیل پتانسیل و درآمد آن بسار بسیار بالاست

شما هم که دارید این مطلب می خوانید می تونید این پیشنهاد شگفت انگیز قبول کنید و به راحتی از همین امروز به محض دریافت این آموزش کسب درآمد میلیونی خود را شروع کنیدیا می تونید این پیشنهاد رو نادیده بگیرید و به زندگی کسل کننده خود برگردید و تا آخر عمرتان پشیمون باشید و به این فکر کنید که شاید قبول کردن این پیشنهاد وسیله نجات شما بوده است ولی شما آن را به راحتی کنار زدید.

زمانی که شما این بسته را تهیه می کنید با روش آشنا می شوید اما شاید پیش خودتون فکر کنید این روش درست نیست ادامه ندید و حتی بی خیال پولتون بشید اما زمانی که بسته رو خریدید اولین قدمی که برمی دارید در سایت به دنبال افرادی بگردید که با این روش آشنا هستند و دارند کار می کنند ازشان بپرسید و ازشون خواهش کنید مبلغ درآمدی که از این طریق دارند رو برای شما ارسال کنند. با این کار شما مطمئن میشید که چه راه خوب و دقیقی را پیش گرفته اید.

 

حتما تا حالا شده که با خودتان فکر کنید آیا واقعا میشه از اینترنت پول درآورد؟؟؟

جواب این است .......

 

 

بله

روش های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارداز جمله روش های کلیکی،فروشگاه ها، فروشگاه های فایل،ارائه خدمات ......هستند.

معمولا در تمامی پکیج های کسب درآمد به تبلیغ درآمد کاذب و پوچ از تبلیغات کلیکی می پردازند. و یا تعداد محدودی از آنها روش درست را گفته اند اما در رسیدن به هدف آنچنان که باید عمل کنند نیستند.

ما در این آموزش به شما یاد می دهیم تا از طریق فروش فایل به در آمد میلیونی برسید.

نیازی نیست تا ساعت ها در روز پای کامپیوتر باشید و فایل آپلود کنید. ما روشش را یاد می دهیم

البته به صورت تضمینی

شاید شما حوصله خواندن متن های طولانی را نداشته باشد اما بعضی مواقع ۵ دقیقه خواندن یک متن تاثیر فوق العاده ای بر زندگی ما دارد.

در صورتی که با ادامه ی این فعالیت به درآمد بنده نرسیدید با پشتیبانی تماس گرفته و هزینه بسته به شمار باز گردانده می شود.

 توجه              توجه

از تاریخ یک بهمن قیمت این محصول به قیمت اولیه آن یعنی 120 هزار تومان ارائه می شود. بعد از آن دیگر به هیچ وجه تخفیف نخواهد خورد.

حتی اگر یک ساعت وقت فراغت دارید آن را به پول تبدیل کنید

این پکیج کامل ترین پکیج در راستایِ کسب و کار اینترنتی و کامپیوتری هست.

رویای کسب درآمد از اینترنت

ماهیانه بیش از ۸۰۰ هزار تومان 

تحولی نو در کسب درآمد

کسب درآمد در منزل

بدون سرمایه اولیه

منطقی ترین راه کسب در آمد در اینترنت

 

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 400,000 ریال
(شامل 60% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 1,000,000 ریال
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
karrr-dar-khane_1401107_5762.zip21.7 MB